20. Małgorzata Mazur

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I IM. STANISŁAWA STASZICA W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Skrócony opis kandydatki na radną / kandydata na radnego

Siemka! Nazywam się Gosia, zgłosiłam się ponieważ uwielbiam kontakt z ludźmi i chciałabym wpływać na nasze życie społeczne, mogę wam obiecać że będę starać się o różne imprezy czy spotkania takie jak wieczorki, seanse filmowe i oczywiście kontynuację naszego kochanego projektu OC😉 Staram się być aktywna w przeróżnych projektach czy kiermaszach. Jestem również harcerką i działam w naszym hufcu w 06 WDH "Stygga". Jestem ekstrawertykiem więc uwielbiam spotykać się z ludźmi, chcę aby każdy w Ostrowcu czuł się szczęśliwy czy to przez ciche spotkania czy przez głośne imprezy. Mam nadzieję że was przekonałam i liczę na wasze głosy!

Opis aktywności i doświadczenia kandydatki / kandydata

należałam do projektu od erasmus+ "aktywni i odpowiedzialni", brałam udział w debatach jak np. oxfordzkich, rówieśniczych i eksperckich, brałam udział w różnych projektach dla szkół, należę do ZHP od 8 lat, aktualnie działam w  06 WDH "Stygga", posiadam certyfikat na poziom b1 cambridge, działałam również kiedyś jako kadra gromady zuchowej 01 śgz "Słoneczna gromada", staram się uczestniczyć we wszystkich kiermaszach szkolnych, pomagam w różnych akcjach które organizuje miasto czy hufiec, trenowałam kiedyś różne sporty jak gimnastyka, boks, a aktualnie trenuje hip-hop w szkole tańca progres, jestem bardzo aktywna w przeróżnych akcjach czy działaniach na terenie ostrowca i innych miast. lubię działać na rzecz młodzieży i chciałabym aby życie rówieśników jak i moje było ciekawsze.

Wizja na działalność w Młodzieżowej Radzie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Chciałabym działać w komisji mediów i rozrywki, chce aby moi rówieśnicy spędzali mniej czasu w domu, aby były spotkania gdzie każdy może ze soba porozmawiać, różne akcje jak gry terenowe, wieczorki, seansy, imprezy i tego typu rzeczy bo wiem, że dużo osób w moim wieku spędza większość czasu w domu, przede wszystkim chce integracji między całą młodzieżą w ostrowcu, w mojej drużynie zajmuje się mediami. Umiem także montować różne filmy czy zdjęcia. Bardzo lubię zajmować się mediami i uważam że dałabym sobie z tym radę, tak samo z rozrywką. Jestem dosyć głośną osobą i uwielbiam kontakt z ludźmi, lubię słuchać ich opinii na dane tematy, czy słuchać ich poglądów, jestem ekstrawertykiem więc świetnie odnajduje się w miejscach gdzie jest dużo ludzi, jestem dobrym mediatorem i większość ludzi których poznałam uważa że jestem ich komfortową osobą, uważam się za taką osobę która pomoże każdemu w potrzebie.